بیمارستان سیدالشهداء فارسان
۱۴۰۰/۷/۵
مردان
مسئول فنی بخش : دکتر پرنیان شریعتی متخصص جراحی عمومی
سرپرستار: مژگان معین کارشناس پرستاری  
پرستار بخش: شامل 12 پرستار و یک کمک پرستار
تلفن داخلی بخش:318
 در طبقه اول بیمارستان قرار دارد و ازسال 76 در جهت درمان بیماران مذکر فعالیت داشته است و  دارای 20 تخت در قالب سه اتاق چهار تخته ،و دو اتاق دو تخته و اتاق ایزوله و پیش ایزوله می باشد.
اتاق پانسمان جهت انجام پروسیجرهای لازم در بخش مجهز به تخت معاینه و ست های پانسمان فعال است.
بیماران با مشکلات گوارشی ،قلبی،انکولوژی،نفرولوژی،عفونی،داخلی و جراحی دراین بخش بستری می شوند.این بخش یک بخش عمومی و تخصصی می باشد.
بیماران در این واحداز طریق اورژانس وبه طور سرپائئ بستری می شوند.بیماران ابتدا به اورزانس مراجعه نموده و پس از ویزیت توسط پزشک اورژانس واجرای دستورات اولیه در اورژانس پس از هماهنگی و ویزیت متخصص مربوطه به این بخش منتقل می شوند.بیماران سر پائئ پس از مراجعه به مطب و یا کلینیک بیمارستان با دستور بستری متخصص جراحی، داخلی ، عفونی و قلب به بخش مراجعه وپس از انجام اقدامات اولیه در این بخش بستری می شوند.
تجهیزات این بخش شامل: مانیتورینگ قلبی،پالس اکسیمتری،ساکشن پرتابل،ساکشن سانترال،اکسیژن سانترال(کپسول)، ،ترازوی معمولی ، ترالی احیا ، دفیبریلاتور ، دستگاه بخور گرم ، ویلچر، برانکارد و....می باشد.
در انتهای بخش اتاق ایزوله با استفاده از سیستم هپا قابلیت تعویض هوا 12 بار در روز با فشار منفی فعال می باشد. اتاق پیش ایزوله با تجهیزات مناسب در سال 1390 ساخته شد . در مواقع غیر ضروری به دلیل نیاز به تخت از اتاق پیش ایزوله با هماهنگی های لازم به عنوان یک اتاق چهار تخته استفاده می شود.
فعالیتهای بخش در جهت استانداردهای موجود و ابلاغ شده از طرف وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و رعایت حقوق بیماران بر اساس منشور حقوق بیمار انجام می گیرد.
با توجه به شیوع مصرف دخانیات در بین آقایان آموزش گروهی با همکاری کلیه پرسنل و پزشکان در جهت رفع این معذل با تهیه پمفلت آموزشی مضرات سیگار در جریان می باشد.
 
تاریخ به روز رسانی:
1400/04/22
تعداد بازدید:
1402
آدرس:فارسان- بلوار آيت ا... خامنه اي روبروي پمپ بنزين
كدپستي:8861698683 - 8861698683    تلفن: 3-03833227331
h.farsan@skums.ac.ir
Qr Code
تاریخ بروز رسانی 1400/07/05
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد میباشد.
Copyright © 2014 S.K.U.M.S - All rights reserved
A+ A-
Powered by DorsaPortal